Naše služby

Krízová komunikácia

Je mediálny tlak vašim strašiakom? O tom, ako vie mediálna publicita položiť aj veľkú stabilnú spoločnosť by vedeli hovoriť vrcholoví manažéri. Neodbornou komunikáciou s novinármi môžete veľa stratiť, ale nekomunikovaním ešte viac pokaziť ako získať. Naša taktická komunikácia je založená na skúsenostiach a mediálnej praxi. Zverte nám svoj problém a my o ňom budeme hovoriť za vás.

Tlačové konferencie

Máte niečo výnimočné, čo chcete odovzdať verejnosti? Váš príbeh bude zaujímavý aj pre médiá, ak im ho správne podáte. Stretnutie s novinármi už nie je o chlebíčkoch a koláčikoch, ale o správnom postoji a atraktívnych informáciách. Povieme vám, či váš projekt bude zaujímavejší na tlačovej konferencii alebo na tlačovom brífingu, pričom všetko zorganizujeme za vás. Poskytneme vám fullservis, ktorý si mediálne stretnutia vyžadujú.

Mediálny mentoring

Stretávate sa s novinármi a neviete, čo pred nimi môžete povedať, čo od nich žiadať a ako sa správať? Vzdelávate svojich zamestnancov v oblasti mediálnej komunikácie? Čo všetko môžete od novinárov vyžadovať, čo vám môžu naozaj poskytnúť a ďalšie znalosti (aj z oblasti mediálneho práva) sa dozviete počas mediálneho mentoringu. Čo sú autorizácie vyjadrení, ochrana súkromia, audiovizuálne zábery až po deadline – to všetko vás čaká v profesionálnom mentoringu.

Kreatívny content, PR články, blogy a tlačové správy

Píšete jeden článok niekoľko hodín a stále to nie je „ono“? Vieme, čo musí obsahovať článok, aby bol nabitý informáciami a hodnotou, pričom zároveň odovzdá posolstvo ďalej. Pripravíme vám  i strategický plán tém k projektu, prekonzultujeme myšlienku a pero copywritera to pretaví do profesionálneho článku.

Media Relations a Personal PR

Špecializujeme sa na osobnostné PR ľudí, ktorí pracujú na sebe, pôsobia vo verejnom živote alebo sa pohybujú vo svete médií. Spolupracujeme s úspešnými osobnosťami, športovcami, klubmi a poskytujeme im komplexné PR a manažérske služby.

Služby hovorcu

Boríte sa s novinárskymi otázkami alebo ich len nestíhate vybavovať? Poskytneme vám služby hovorcu na vysokej profesionálnej úrovni. Budeme s vami v neustálom kontakte, čo zabezpečí správne podané informácie v mediálnom priestore. Zároveň budeme vašim neustálym našepkávačom a poradcom, na ktorého sa budete môcť kedykoľvek obrátiť.

podcasty a adiomarketing

Podcasty sa stali spoločníkom na cestách aj pri varení a sú novým trendom vo svete marketingu. Zostavíme Vám celú stratégiu audiomarketingu, ktorá Vám pomôže dostať novinky o vašom produkte k cieľovej skupine. Budeme s Vami kreatívne spolupracovať na pravidelnom audioblogu a informačnom kanále. Vďaka dlhoročnej rozhlasovej praxe Vám garantujeme kvalitné výstupy na profesionálnej úrovni.

Moderovanie eventov A DISKUCII

Pripravujete firemný večierok, teambuilding, kongres, tlačovú konferenciu či výstavu a potrebujete moderátora? Niekoľkoročné skúsenosti práce v rozhlasovom vysielaní a v kontakte s poslucháčmi i divákmi určite oceníte. Pomôžeme vám aj s časovou organizáciou podujatia aj s programom. Ak vám budeme organizovať tlačovú konferenciu, jej moderovanie a celý priebeh je komplet v našich rukách a vy sa o nič viac nemusíte starať.

Kreatívny korporátny brand a tvorca webu a SEO optimalizácia

Dobrý brand robí značku. Navrhneme vám strategické logo, krásne vizitky, plagáty a jedinečný webdizajn. Zabezpečíme kompletnú výrobu webovej stránky, ktorá bude prezentovať vašu firmu pred potenciálnym zákazníkom. Web musí predovšetkým ladiť s hodnotami a službami, preto ku každému projektu pristupujeme individuálne a so srdcom. A ak chcete, aby Vás vyhľadávač Google postavil na vyššie pozície v zozname? Dnes je SEO optimalizácia v online svete nevyhnutnosťou. Všetky naše webové projekty sú optimalizované pre SEO a to isté platí pre PR články, blogy a celkový content webu.

Social Media Marketing

Správa sociálnych sietí už nie je len o pridaní fotky alebo príbehu. Vieme, aké cieľové skupiny potrebujete zasiahnuť a kedy sú online. Nastavíme vám reklamu na Facebooku a ďalších sociálnych sieťach. Postaráme sa o kompletnú fanpage s dôrazom na to, či sa chcete prezentovať ako osoba alebo firma.